Domov > O društvu > Sponzorji in donatorji društva
Sponzorji in donatorji društva

Naše nepridobitno društvo deluje samo s pomočjo sredstev, ki nam jih podarijo podjetja in posamezniki. Na tem mestu se za vsa podarjena sredstva najlepše zahvaljujemo, še posebej pa smo hvaležni podjetjem, ki  so s svojimi storitvami prijazno pomagala in tako omogočila delovanje našega društva oziroma so na različne načine podprla naše dejavnosti.

Cenejša briketirana hrana za člane Društva

• Podjetju Doget iz Logatca se zahvaljujemo za prijazno sodelovanje in omogočanje naročanja briketirane hrane s popustom za člane našega društva.

Brezplačno oblikovanje logotipa Društva

• Matjažu Tomažiču iz oblikovalskega studia Kontrastika se prijazno zahvaljujemo za brezplačno oblikovanje logotipa Slovenskega društva za pomoč hrtom.

Brezplačno gostovanje spletne strani

• Boštjanu in Emanuelu iz podjetja Avant.si se zahvaljujemo za brezplačno gostovanje spletne strani.

Donacije

• Za donacijo in pomoč odsluženim hrtom, ki jo je izkazala s tem svojim dejanjem, se najlepše zahvaljujemo Nataši Pogačnik, ki je Društvu darovala 40 evrov.
  • Prijazno se zahvaljujemo podjetju Davafitto, d. o. o., ki je Društvu podarilo svoje zeliščne izdelke. V veliko pomoč bodo prihodnjim posvojenim hrtom in hrtom v začasnih skrbništvih.

HVALA VSEM, KI NAM POMAGATE IN SODELUJETE PRI NAŠIH DEJAVNOSTIH!!!