Domov > O društvu > Članstvo v društvu
Članstvo v društvu

Vljudno vas vabimo k včlanitvi v Slovensko društvo za pomoč hrtom ali podaljšanju članstva v njem.

Letna članarina
Za posameznika znaša 15 evrov, za družino pa 30 evrov, nakazati pa jo je treba na račun Društva, to je SI56 9067 2000 0494 082.

5 razlogov za včlanitev:

• popusti pri potrebščinah za hrte (ovratnice, plaščki, nagobčniki, odejice ipd.),
  • popusti pri briketirani hrani,
  • brezplačna udeležba na letnih in drugih srečanjih (pikniki, druženja s pogostitvijo ipd.),
  • brezplačna izposoja knjig in priročnikov o hrtih,
  • podpora dejavnosti Društva in odsluženim hrtom (sredstva za organizacijo prevozov hrtov od Italije do Slovenije, oskrba hrtov v začasnih skrbništvih ipd.).

Pristopna izjava

Za včlanitev je potrebno izpolniti pristopno izjavo za članstvo, jo poslati na naslov društva ter  plačati letno članarino na račun Društva. Po prejetju pristopne izjave in plačila članarine vam po pošti pošljemo člansko izkaznico, s katero uveljavljate članske popuste.

Pristopna izjava:

Članom in vsem, ki se boste v naše društvo včlanili v prihodnje, se za podporo v imenu odsluženih in posvojenih hrtov najlepše zahvaljujemo!